Beschrijving

Wij bieden een meeslepende ervaring in schilderen en tekenen. Door middel van begeleide oefeningen word je uitgenodigd om vrij te creëren en vooral om verbinding te maken met je eigen unieke perspectief. Zowel abstractie als figuratie komen aan bod, en we zullen ook het model, het landschap en de kunstgeschiedenis onderzoeken.

Een vormende ervaring is vereist, die je visie inzichtelijker, preciezer en helderder zal maken.

Hoewel basismaterialen bij AKDT worden verstrekt, is het raadzaam om je eigen basismaterialen mee te nemen (acryl- of olieverf, penselen, houtskool, ondergronden, etc.).

Niveau

Deze workshop is bedoeld voor mensen die al een gedegen kennis van kunst hebben opgedaan door formele training of professionele ervaring. Het doel van de workshop is het verfijnen van een unieke artistieke taal.

Materiaal

Hoewel basismaterialen bij AKDT worden verstrekt, is het raadzaam om je eigen basismaterialen mee te nemen (acryl- of olieverf, penselen, houtskool, ondergronden, etc.).

Meer informatie

Bern Wery

Oana Cosug

Nog vragen ?

Indien nog vragen, raadpleeg dan de volgende link : informations pratiques !

Om in te schrijven , gelieve dit formulier in te vullen.

Als je meerdere mensen met hetzelfde e-mailadres wilt aanmelden, vul dan via dit veld een andere naam per adres in.
De internat voor deze periode is niet meer beschikbaar.
Gelieve een verantwoordelijke aan te duiden indien de stagiair een minderjarige is (naam, voornaam, gsmnummer)
Moeten we over iets worden ingelicht wat betrekking heeft tot de gezondheid van de stagiair? Indien ja, graag invullen in dit veld.
Door uw registratieverzoek in te dienen, gaat u ermee akkoord dat de ingevoerde informatie alleen door ons wordt gebruikt voor verwerking door AKDT. U kunt op elk moment via een eenvoudige e-mail naar contact@akdt.be het recht hebben op inzage of wijziging van uw aan AKDT meegedeelde gegevens. Door me in te schrijven voor deze stage ga ik ook akkoord met de Algemene voorwaarden