Beschrijving
Wat is het dat zo grooved in het Afro-Amerikaanse repertoire? Hoe zorg je ervoor dat het grooved?
Groove is het lichaam dat zingt en de stem die danst, het is de verticaliteit van het ritme, van top tot teen...
De muziek, de klank van de stem moet onvermijdelijk een beweging in het lichaam teweegbrengen. 's Ochtends zullen we al deze vragen uitdiepen.
's Middags repeteren we liederen die we halverwege de week tijdens een concert zullen zingen. Ik geef waarschijnlijk woensdagavond een concert in de kerk van Neufchâteau en jullie sluiten het concert samen met mij af als koor.
Op die manier kan ik jullie een direct toepassingsgebied laten zien van de verschillende sleutels die ik jullie ga geven.
De groove is een bron van oneindige vreugde en het gospelrepertoire dat we ook zullen spelen, is een echte verbinding tussen ziel en hart.
Niveau
Zingen in een groep of individueel is gewenst, een goed gehoor en een goed gevoel voor ritme zijn een must!
Meer informatie
Nog vragen ?
Als u vragen heeft, raadpleeg dan de volgende link : informations pratiques !

