Beschrijving

Op de eerste dag maak ik graag kennis met mijn leerlingen: ik luister naar hen terwijl ze zingen, ontdek wat hen raakt, wat hen aantrekt in de flamenco en hoor wat hun verwachtingen van de cursus zijn.

Stap voor stap verdiepen we ons verder in de materie door samen te leren via het zingen: de melodie, de teksten, de zangtechniek en het bijbehorende ritme, begeleid door een gitarist.

Mijn doel is dat elke zanger flamenco zingt met behoud van zijn of haar eigen identiteit, zodat iedereen het als iets eigens kan ervaren. Om dat te bereiken doen we zowel individuele oefeningen als groepswerk, totdat iedereen zich comfortabel voelt.

Flamenco is een muziekstijl die ons kan verbinden met onze diepste gevoelens. Wanneer die gevoelens gedeeld worden, verandert de ervaring in iets bevrijdends en helends.

Niveau

Open voor iedereen

Benodigdheden

  • Iets om op te nemen (telefoon of ander toestel)
  • Notitieboekje
  • Pen

Meer informatie

Site internet

You tube :

Facebook

Nog vragen ?

Indien nog vragen, raadpleeg dan de volgende link : informations pratiques !

Het is momenteel niet mogelijk om voor deze stage in te schrijven.